Technický specialista - nabídkář okres Frýdek-Místek

Aktualizováno:

4. 12. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Frýdek-Místek

Značka:

3687/2019

Požadavky

* VŠ vzdělání - energetika nebo strojírenství
* Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
* Proaktivní osobnost, v kombinaci se zdravým selským rozumem
* Plynulá angličtina je nutností
* Přirozený komunikační styl a diplomacie
* Zájem podílet se na prodeji velkých realizačních projektů v rámci mezinárodního trhu
* Týmovost, pečlivost a zodpovědnost

Náplň práce

* Vašim hlavním úkolem bude v anglickém jazyce připravovat technický i cenový návrh = NABÍDKU, pro potencionální zákazníky
* Jste styčným bodem mezi zákazníkem a technickým/konstrukčním oddělením
* Úzce spolupracuješ s obchodním manažerem a s ostatními odděleními jako je projektové, vývojové, konstrukční atd.
* Předprodejní projekty se nachází především v zemích střední a východní Evropy
* Společně s obchodním manažerem budete analyzovat potřeby zákazníka a navrhovat různá technická řešení
* Na této pozici se příliš necestuje, ale dostaneš jako benefit automobil i k soukromým účelům

Nabízíme

* Automobil (i k soukromým účelům)
* Zajímavé finanční ohodnocení
* 13. plat
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvky na PP/ŽP/stravování
* Vzdělávání zaměřené na další profesní pro rozvoj zaměstnance
* Zázemí silné nadnárodní společnosti s příjemným pracovním a kooperujícím prostředím

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková
Tel: 597 479 237