Specialista BOZP Olomoucký/Moravskoslezský kraj (Severo-východ O

Aktualizováno:

1. 12. 2019

Lokalita pracoviště:

Olomoucký/Moravskoslezský kraj (Severo-východ O

Značka:

3723/2019

Zařazeno na pozici:

Specialista bozp Bruntál

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti
* Zkušenosti z výrobního prostředí velká výhoda
* Odbornou způsobilost v prevenci rizik BOZP dle 309/2006 Sb. podmínkou, PO - výhodou
* Znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Excel, Word)
* Pečlivost a důslednost
* Výborné komunikační a organizační dovednosti
* Schopnost spolupracovat se státními dozorovými orgány, znalost legislativy atd.

Náplň práce

* Provádění preventivních kontrol BOZP na jednotlivých pracovištích (výrobní společnost)
* Shromažďování podkladů pro analýzu rizik
* Sledování a dodržování právních předpisů BOZP
* Školení osob v oblasti BOZP včetně vedoucích pracovníků
spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání
shromažďování podkladů pro kategorizaci prací
zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP včetně analýzy a hodnocení rizik
* Sledování platnosti odborné a zdravotní způsobilosti zaměstnanců
spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti
* Práce pouze na ranní směny (flexibilní pracovní doba)
* Příspěvky na dopravu
* Závodní stravování
* Penz. připojištění
* Docházkový bonus atd.

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková
Tel: 597 479 237