Vedoucí geodetického oddělení Benešov

Aktualizováno:

7. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Benešov

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

14976930757

Náplň práce

Pracoviště: Benešov
Náplň práce: řízení geodetického oddělení, včetně plánů rozvoje, ekonomické a personální řízení oddělení, odpovědnost za vedení jednotlivých projektů, vytyčování v terénu.
Požadujeme: SŠ/VŠ v oboru geodézie, výbornou znalost MS Office, AutoCAD, ŘP sk. B, samostatnost, organizační schopnosti.
Nabízíme: HPP, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, permanentky na sport a kulturu atd.)
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.