Pracovník/ce náboru a vedení obchodních zástupců pro okres Kroměříž

Aktualizováno:

7. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Kroměříž

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

16787950730

Požadavky

Práce s PC - textový editor (Word)

Náplň práce

pracoviště v rámci okresu Kroměříž - práce z domova
- Náplň práce - nábor, přípravu a vedení obchodních zástupců s edukačními publikacemi, organizování činnosti obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora, zadávaní inzerátů na pracovní portály, výběr nových spolupracovníků telefonicky, skypem
- Požadujeme - vyučení/SŠ vzdělání, řidičský průkaz B, znalost práce na PC (MS Word, Excel - základní znalost), organizační a komunikační schopnosti, flexibilita při práci, ochota učit se nové věci
- možnost plného nebo zkráceného úvazku, profesní a odborný růst
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: martin.potocar@educaprint.eu