THP pracovník/ce do zázemí Vsetín

Aktualizováno:

13. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Vsetín

Nabízený plat:

22000 Kč

Značka:

16486110786

Náplň práce

Firma SVĚT OKEN s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici:
TECHNICKO-HOSPODÁŘSKÝ PRACOVNÍK/ce

Hledáš práci, která Tě bude bavit?
Chceš získat zkušenosti v praxi?
Rád se učíš novým věcem? Jsi komunikativní?
Přidej se k nám. Praxe není podmínkou.
Místo výkonu práce:
- Vsetín, Jasenická 1254
Požadujeme:
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost
- komunikativnost
- znalost práce na PC
- vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu
- možnost realizace a profesního růstu
- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající motivační platové ohodnocení
- práce je vhodná i pro absolventy
Ov.: 12.11.