Hlavní účetní - Praha východ / exit D1/ Říčany

Aktualizováno:

4. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Říčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

11508893

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha-východ

Požadavky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, předního výrobce v oblasti stavební chemie vhodnou osobnost na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náš klient požaduje:
VŠ/SŠ vzdělání
Praxe na pozici účetní minimálně 2 roky
Výborná znalost podvojného účetnictví
Výborná znalost práce v SAP - VÝHODOU
Znalost AJ nebo NJ - PODMÍNKOU
Samostatnost, spolehlivost, přesnost, důslednost
Schopnost komunikovat s ostatními odděleními

Náplň práce

Popis pozice:
Vedení a zpracování účetnictví společnosti
Odpovědnost za správnost a plnění daňových povinností
Koordinace konsolidace účetní závěrky
Vedení týmu 2 účetních
Komunikace s institucemi ( ZP, ŠSZ, FÚ)
Komunikace s mateřskou firmou v zahraničí
Zodpovědnost za metodickou správnost v oblastech účetnictví a daní
Pravidelný reporting

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Zaměstnání v příjemném prostředí nadnárodní společnosti
Možnost práce na zkrácený úvazek
Pružnou pracovní dobu
Sleva na výrobky společnosti
5 týdnů dovolené, home office
Pracoviště: Říčany

Poznámka