Dispečer - vhodné pro absolventy! Kolín

Aktualizováno:

31. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Kolín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Požadavky

- SŠ vzdělání
- pracovní zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou
- velmi dobré komunikační dovednosti
- AJ středně pokročilý (každodenní komunikace telefon, mail)
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
- organizační schopnosti, vysoká odolnost vůči stresu
- ochota práce ve 3 směnném provozu

Náplň práce

- Monitorování a koordinace toku zboží do továren (automobilové díly).
- Spolupráce s dopravci/řidiči v rámci ČR i zahraničí.
- Komunikace se zákazníkem (zpoždění na lince).
- Řešení abnormalit během nakládek/vykládek (nenaložené či nevyrobené manifesty).
- Odpovědnost za včasné dodání k zákazníkům a zpracování příslušné administrativy.
- Komunikace a vyjednávání se spedičními společnostmi (nestandardní přepravy).

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí u mezinárodní společnosti
- široká škála benefitů (13. plat, stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění aj.)
- podpora vzdělávání

Poznámka

Děkujeme Vám za Váš zájem o pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14ti dnů. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti. Velmi rádi si Vás dovolíme, v případě jiné zajímavé profesní nabídky, kontaktovat.

Název firmy

HR Direct s.r.o.

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková
Mobil: 728 531 842