Prodavač/ka Praha 1

Aktualizováno:

30. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha 1

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24.000 až 28.000,-

Zařazeno na pozici:

Prodavač/Prodavačka Praha

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- komunikativnost a příjemné vystupování, pozitivní přístup
- schopnost jednat se zákazníky
- ochota učit se novým věcem - časová flexibilita
- trestní bezúhonnost
- dobrá komunikace v českém jazyce
Výhodou bude, pokud budete umět:
- základní znalost práce na PC
- prodejní zkušenosti v prodejně

Náplň práce

- maloobchodní prodej doutníků, dýmek, zapalovačů, ostatních tabákových výrobků a příslušenství, alkoholu - jsme speciálka, nejsme trafika.
- práce s PC - pokladnou a hotovostí, obsluha platebního terminálu
- příjem zboží a jeho kontrola, vystavování
- poradenství zákazníkům

Nabízíme

nástup možný ihned, práce dlouhý a krátký týden, motivační systém odměňování dle výsledků, kvalitní zaškolení,

Poznámka

Jsme firma provozující specializovaný obchod Baker Street v přízemí Obchodního domu Kotva. Zabýváme se maloobchodním prodejem prémiových a značkových doutníků, dýmek, zapalovačů, tabáku, kuřáckého příslušenství a vybraného sortimentu alkoholických nápojů. Další informace jsou na našich www stránkách: www.BAKER-STREET.CZ.

Název firmy

New Baker St. s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Peldřimovský
Mobil: 731 152121