Číšník/Servírka se zkušenostmi pro restauraci Zděná Bouda Hradec Králové

Aktualizováno:

14. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

19000 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

Zděná Bouda1

Požadavky

spolehlivost, dochvilnost,příjemné vystupování,morální bezúhonost, zkušenosti při práci s lidmi

Náplň práce

Obsluha zákazníků a další úkoly spojené s touto pracovní pozicí

Nabízíme

Tento rok se penzion a restaurace ZDĚNÁ BOUDA v Malšovicích rozšíříl o nové reprezentativní prostory Zimní zahrady, a proto hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří svým vystupováním vhodně doplní zmíněné prostory.
Hledáme pouze zkušené zájemce za,kterými je vidět jejich dobře odvedená práce.
Na oplátku můžeme nabídnout férové jednání, výborné pracovní podmínky, jistotu dobře fungující restaurace a při dobrých výsledcích možnost povýšení a seberealizace.

Poznámka

Zkušenosti s ubytováním hostů-recepcí jsou pro nás vyhodou

Název firmy

CASTOR COMPANY s.r.o.

Kontaktní osoba:
Aleš Veselý
Tel: 605 020 254