Purchaser / Nákupčí Pardubice

Aktualizováno:

18. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

26000 - 33000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Pardubice

Požadavky

- SŠ/VŠ
- pokročilá znalost MS Excel podmínkou
- anglický jazyk, úroveň min. B1 podmínkou
- ideálně praxe v nákupu nebo logistice, není to ale nutností
- hledáme člověka, který je velmi zodpovědný a precizní
- schopnost rychle se učit

Náplň práce

- monitorování stavu zásob nepřímého materiálu
- vytvoření objednávky a včasné objednání materiálu
- zpracování dodacích listů a kontrola faktur
- kontrola zpožděných dodávek
- analýzy v excelu
- podílení se na snižování nákladů za materiál

Nabízíme

- nabízíme zaškolení zkušeným nadřízeným
- zajímavou kombinaci pracovních činností z oblasti nákupu v průmyslu
- nebudete se u nás nudit - čeká vás široká agenda činností pro každý den
- můžete získat mnoho nových znalostí a dovedností
- u nás se setkáte s korporátem, který má lidský rozměr a fungují tu přátelské a korektní vztahy

Název firmy

KYB Manufacturing Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Luboš Svoboda
Mobil: 730184422