Systémový inženýr (radiokomunikace) Pardubice

Aktualizováno:

17. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL4504

Požadavky

VŠ elektrotechnického směru (elektronika, elektrotechnika, automatizace, ICT) případně SŠ s praxí v oboru 5 let, velmi dobrá orientace v radiokomunikační nebo radiolokační technice, samostatnost, důslednost, schopnost řešení problémů, technické myšlení, velmi dobrá práce s PC (MS Office), ŘP B

Náplň práce

Provádí kompletní inženýrskou činnost od implementace výrobku až ukončení jeho životnosti, vytváří technickou dokumentaci a spravuje data k výrobkům, vede technická jednání a pomáhá obchodníkům při vyspecifikování požadavků, podílí se na realizaci projektů (jedná se o část instalace, přejímky, uživatelských školení), poskytuje technickou podporu ostatním oddělením, účastní se certifikačních a zákaznických auditů, vede přehled o činnostech oddělení v rámci jednotlivých projektů adl.

Nabízíme

Zajímavá a odborná práce ve firmě se sofistikovaným výrobním programem v oblasti radiokomunikační techniky, možnost dalšího růstu, flexibilní pracovní doba, zdravotní volno, příspěvek na penzijní připojištění po roce práce, dotované stravování.

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28