Mzdová účetní / personalistka - Praha Praze 3 - Sabinova 5

Aktualizováno:

16. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Praze 3 - Sabinova 5

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Požadavky

• vhodné pro absolventy SŠ/VŠ, ženy po rodičovské dovolené
• znalost mzdového systému VEMA - výhodou
• praxi na obdobné pozici - výhodou
• znalost MS Office, zejména MS Excel

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze.

Náplň práce:
• zpracování mezd zaměstnanců
• veškerá další agenda spojená se zpracováním mezd – sociální zabezpečení, ELDP, nemocenské dávky, zdravotní pojištění, roční zúčtování daní, vyúčtování pro FÚ atd.
• agenda spojená s pracovními úrazy
• srážky zaměstnanců – stravenky, telefony apod.
• agenda exekucí, insolvence
• agenda DPČ a DPP
• po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nabízíme

• finanční ohodnocení v rozsahu 23 000 až 30 000 dle roků praxe
• možnost práce na zkrácený úvazek
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování

Místo práce: Praze 3 - Sabinova 5

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Tel: +420 224 819 391