Elektrikář České Budějovice

Aktualizováno:

15. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24000 - 34000,-Kč - hrubého

Značka:

NJECB

Zařazeno na pozici:

Požadavky

Přijmeme elektrikáře na HPP.Požadujeme vzdělání v oboru elektro - SO,kvalifikace § 6 vyhlášky 50/1978 sb.,ŘP sk.B,bezúhonost,ochota učit se novému,samostatnost,schopnost profesionálního jednání se zákazníkem.Nabízíme: práce v příjemném kolektivu, odpovědnou a zajímavou práci. Zaměstnanecké benefity - třináctý plat,plně hrazené stravování.Nástup možný ihned.Životopisy zasílejte na uvedený e-mail nebo poštou. Bližší informace o firmě na www.nje.cz

Náplň práce

Naše firma provádí elektromontáže rodinných domů, bytových domů,rekonstrukce bytů. Déle se zabýváme montáží dorozumívacích audio a video systémů, opravami nebo rekonstrukcemi elektrorozvodů v panelových domech.

Název firmy

Nešvera-Jirák elektroinstalace

Kontaktní osoba:
Martin Nešvera
Tel: +420 606129773