Inženýr kvality v Jablonci nad Nisou - plat až 70.000,- Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

10. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

55000 - 70000 Kč za měsíc

Požadavky

Chcete zajímavou a samostatnou práci v oblasti kvality? Máte tah na branku a umíte alespoň jeden jazyk (AJ, NJ)? Pak hledáme právě vás!

Požadavky:
Zkušenost z oblasti řízení kvality přímo ve výrobě v automobilovém průmyslu
Certifikát interního auditora či praxe na této pozici – výhodou
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Anglický jazyk, německý jazyk výhodou
Zkušenosti s řízením kvality PPAP, systémem kvality
Orientaci v technických výkresech a dokumentaci
Vyrovnanou osobnost s přirozenou autoritou
Připravenost cestovat v rámci zemí EU
ŘP skupiny B
Zkušenost se systémem Palstat

Náplň práce

Samostatné vedení agendy pro jednu automobilovou značku a s tím spojené zakázky
Spolupráce při náběhu nových projektů
Tvorba procesní dokumentace kvality
Komunikace se zákazníky ohledně reklamací – Německo
Interní audity procesu
Analýzy zmetků a koordinace nápravných opatření
Školení pracovníků výroby v oblasti kvality
Vzorování nových výrobků dle PPAP nebo VDA specifikací
Příprava PPAP vzorků a dokumentace
IMDS databáze výrobků

Nabízíme

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
Dlouhodobou pracovní perspektivu.
NADSTANDARDNÍ platové ohodnocení
Možnost profesního rozvoje a seberealizace
Práce na dobu neurčitou
Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
5 týdnů dovolené
Cafeterie
Stravenky
Příspěvek na vzdělávání

Název firmy

Bénéficielle - Liberec

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Černá