Samostatná účetní Ostrava

Aktualizováno:

17. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

3789/2019

Zařazeno na pozici:

Účetní Ostrava

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Praxe min. 2 roky v podvojném účetnictví
* Znalost české daňové a účetní legislativy
* Zkušenost se zpracováním měsíční a roční uzávěrky výhodou
* Znalost anglického jazyka (mírně pokročilá znalost - písemná komunikace)
* Výborná znalost na PC Zejména Excel a SAP
* Pečlivost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
* Schopnost samostatné i týmové práce

Náplň práce

* Komplexní zpracování účetnictví společnosti včetně podkladů pro mzdovou účetní
* Odpovědnost za daňové záležitosti (přiznání k DPH, kontrolní hlášení, daň silniční, daň z příjmů)
* Účtování přijatých faktur, pokladny, banky, cestovních příkazů atd.
* Odpovědnost za zpracování měsíční a roční závěrky
* Zpracování podkladů pro externí audit, komunikace s auditory atd.

Nabízíme

* MZDA v rozpětí od 30.000 - 45.000,- Kč
* Služební mobil, notebook
* Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* 5 týdnů dovolené
* Možnost odborného vzdělávání (kurzy)
* Zázemí stabilní prosperující společnosti

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Kubza
Tel: 597479237