Brusič Krnov

Aktualizováno:

9. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Krnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

brusič Bruntál

Požadavky

- Střední odborné vzdělání s výučním listem
- Znalost výkresové dokumentace
- Důslednost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce

- Čtení a použití technických podkladů a různých měřících a kontrolních přístrojů
- Stanovení pracovních postupů, prostředků a metod
- Určení parametru řezu a sestavení nástrojů a materiálu pro pracovní proces
- Kontrola používání brusných nástrojů a nastavení tolerance
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr s možností na dobu neurčitou
- Zajímavé mzdové ohodnocení s možností prémiového růstu
- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí
- Dotované závodní stravování

Název firmy

Květoslav Bašista

Kontaktní osoba:
Jana Siudová
Mobil: 777 782 729
Tel: 554 645 615