Skladník/skladnice Nezamyslice

Aktualizováno:

25. 6. 2020

Lokalita pracoviště:

Nezamyslice

Nabízený plat:

18000 - 22000 Kč

Značka:

13545220748

Firma:

BULL MEAT FOOD s.r.o.

Náplň práce

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Francsák, tel.: 774 767 987 v době 7:00-15:00 hod. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. (možnost úpravy začátku pracovní doby). Pracoviště: Nezamyslice u Prostějova
Uvedená mzda + prémie. Požadavky: zdravotní průkaz podmínkou, znalost práce na PC. ŘP sk. B, C výhodou, osvědčení na VZV výhodou, zvedání břemen 15-20 kg, spolehlivost, zodpovědnost. Náplň práce: vedení skladu - příjem, výdej v potravinářském průmyslu, zpracování masa.