UX Designer Hradec Králové

Aktualizováno:

6. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Značka:

A3274

Zařazeno na pozici:

Designer Hradec Králové

Požadavky

Máte chuť pracovat ve vývojovém týmu perspektivní společnosti na pobočce v Hradci Králové? Máme pro Vás zajímavou nabídku:

- vášeň pro UX
- skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
- znalost interface design patterns, testování a user research
- komunikativní znalost AJ (B2)
- schopnost vytvářet digitální design výhodou

Náplň práce

- navrhování User experience GMC softwaru ve spolupráci s vývojovými týmy, projektovými manažery a zákazníky
- evangelizace User experience design principles projektovým vlastníkům
- prototypování aplikací včetně těch mobilních
- příprava a vedení uživatelských testů
- výzkum a analýza potřeb uživatelů

Nabízíme

- práce na zajímavých projektech se skvělými lidmi
- práce s nejnovějšími metodami vývoje a technologiemi (SCRUM, .NET, C#, HTML 5, start-up projekty) a vývoj vlastních opensource (framework Bobril, objektové databáze BTBD)
- stabilní a přesto dynamické prostředí, vřelá firemní kultura ( moderní kancelářské prostory, relax zóny, fotbálek, polohovací stoly apod.)  a benefity
- možnost profesního a osobního růstu a náležitého odměňování
- možnost vycestování, ať už na kratší stáž nebo dlouhodobou pracovní cestu (pobočky a zákazníci po celém světě)

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114