Vedoucí nových projektů-automotive Jičín

Aktualizováno:

10. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 75000 Kč za měsíc

Značka:

5323

Požadavky

• Min. střední odborné vzdělání technického směru
• Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů podmínkou
• Pokročilou znalost AJ
• Uživatelskou znalost MC Office
• ŘP skupiny B
• Technické myšlení, zodpovědnost
• Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

• Řídí se projektovým plánem a shromažďuje informace a dokumentaci k projektům
• Sleduje technické a finanční aspekty projektu, časové termíny, identifikuje rizika projektu
• Zastřešuje činnosti spojené s převodem nových projektů do výroby
• Řeší technické a koncepční problémy vzniklé u zákazníka při zavádění nových výrobků
• Vytváří akční plány, kontroluje a vyhodnocuje jejich průběžné plnění a prezentuje je vedení společnosti

Nabízíme

• Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Přátelský kolektiv
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Kvalitní zaškolení
• 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity
• Chutné závodní stravování
• Osobnostní a odborný rozvoj
• Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
• Spousta zábavných firemních akcí během roku

Název firmy

JOBSTART s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Tel: +420 602 620 927