Sap-operátor ve skladu (M/Ž) Pardubice

Aktualizováno:

20. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Pardubice

Požadavky

Do svého týmu hledáme parťáka, který je připraven pracovat na směny a aspoň trochu rozumí počítačům. A naším systémům Vás naučíme! :-)
Zkušenosti v systému SAP je výhodou, ne podmínkou.
Jste flexibilní a máte chuť do práce? Tak hledáme právě Vás!
Pokud máte navíc zkušenosti na obdobné, bereme Vás všemi 10! :-)

Náplň práce

Za úspěchem každé společnosti stojí její zaměstnanci. Aby naší zákazníci obdrželi své objednávky včas, hledáme parťáka, který by se staral o objednávky materiálů dle požadavku výroby, sledoval, aby materiál na skladu byl v stejně kvalitě a kvantitě, jak i v systému. :-)

Nabízíme

Stabilní práci, stálý příjem a odpovídající finanční ohodnocení.
5 týdnů dovolené.
Teplé obědy/večeře za 22,- Kč v naší jídelně (česká i mezinárodní kuchyně!).
3000,- ročně na benefity (Kino, wellness, jazykový kurz anebo si vyberte něco úplně jiného).
Slevy u obchodníků (Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké od T-Mobile, levnější cestování s LeoExpress a další…).
Min. 3.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění.
Máte kamaráda/známého a chcete pracovat s ním společně? Přiveďte ho k nám a dostanete 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance! :-)

No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…

Název firmy

FOXCONN CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Anastasiia Richterová
Mobil: 734644809