Senior project manager (A7531) Praha

Aktualizováno:

14. 10. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A7531

Zařazeno na pozici:

Project Manager Praha

Požadavky

* VŠ vzdělání v relevantním oboru
* Alespoň 5 let zkušeností s vedením projektů a koordinací týmu
* Znalost moderních metod projektového řízení
* Angličtinu alespoň na úrovní B2

Náplň práce

* Řízení svěřených IT/businness projektů
* Uplatňování metodik agilního řízení a waterfall
* Koordinace a motivace menšího týmu projektových manažerů
* Tvorba a dodržování rozpočtů a harmonogramů
* Odpovědnost za rozpočet projektů
* Smluvní management

Nabízíme

* Nikdy se s námi nebudete nudit
* Velkou možnost realizace svých nápadů, ke kterým jsme vždy vstřícní
* Zázemí firmy s rychlým schvalovacím procesem a otevřenou komunikací
* Možnost osobního růstu a rozvoje
* Služební automobil
* Propracovaný systém ohodnocení s nadstandardními bonusy za dosažené výsledky
* A další firemní benefity

Název firmy

AAA Auto International a.s.

Kontaktní osoba:
Ondřej Dolejš
Mobil: 734 872 294