Samostatná účetní s AJ - Veleslavín - možnost Home office

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

40000 - 55000 Kč/měsíc

Značka:

1410468070

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha

Požadavky

Pro pobočku nadnárodní spediční společnosti zaměřující se převážně na leteckou a námořní dopravu hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Samostatného účetního. Držitel pracovní pozice bude samostatně vést kompletní účetnictví firmy včetně závěrkových operací, bude se podílet na finančním controllingu.
• odpovědnost za kompletní účetní agendu společnosti
• evidence a účtování majetku
• kontrola a inventarizace účtů a majetku
• účtování interních dokladů (obliga, opravných položek k pohledávkám, .. )
• zpracovávání přiznání k DPH, silniční dani, různé statistiky a reporty
• pravidelné měsíční a roční závěrky
• příprava a shromažďování podkladů pro pravidelný audit
• komunikace se státními institucemi (především FÚ), obchodními partnery (dodavateli)
• příprava vyžadovaných měsíčních podkladů pro vedení společnosti
• spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti, daňovým poradcem či komunikace s mateřskou společností
• vedení pomocné účetní
• zpracování finančních výkazů, přesah pracovní náplně do finančního controllingu

Náplň práce

• VŠ / SŠ ekonomického směru
• výborná a komplexní znalost účetnictví
• praxe na pozici účetní/ho zodpovědné/ho za kompletní účetnictví firmy včetně závěrkových operací
* orientace ve finančních výkazech podmínkou
• pokročilé znalosti MS Office
• znalost anglického jazyka podmínkou
• dobré komunikační schopnosti
• logické a systematické myšlení
• proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem, flexibilita
• pečlivost, smysl pro detail, organizační schopnosti

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (13. plat, stravenky, možnost práce z domova, sick days)
• zázemí stabilní zahraniční a dlouhodobě fungující společnosti
• možnost seberealizace a profesního růstu
• přátelské pracovní prostředí
• stabilní práci na plný úvazek
• místo výkonu práce Praha 6 (metro Veleslavín)
• nástup IHNED nebo dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Sekaninová
Mobil: 724 109 578