Disponent/ka námořních přeprav - vhodné pro absolventy

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1410417651

Požadavky

Pro našeho klienta, spediční logistickou společnost se sídlem v oblasti Dobrovíz, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.
*Ukončení SŠ vzdělání
*Aktivní znalost AJ podmínkou
*Zájem o oblast námořních přeprav
*Velmi dobré komunikační dovednosti
*Přehled v dopravě, dobré organizační schopnosti
*Komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost

Náplň práce

*Kompletní zpracování obchodních případů na námořní přepravu (LCL, import)
*Komunikace s klienty, rejdaři
*Vytváření nabídek přeprav pro klienty
*Vedení příslušné dokumentace a evidence
*Spolupráce v rámci mezinárodní sítě společnosti
*Aktivní vyhledávání nových zákazníků, budování vztahů

Nabízíme

*Motivující finanční ohodnocení, odměny, prémie
*Možnost seberealizace v silné a dynamicky se rozvíjející firmě
*5 týdnů dovolené
*Stravenky
*Zajímavou a kreativní práci
*Zaškolení a odbornou pomoc
*Přátelský kolektiv
*Moderní a příjemné pracovní zázemí

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100