Odborná/ý obchodní referent/ka - 35.000 Kč Praha-okolí Čestlic a Průhonic

Aktualizováno:

9. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha-okolí Čestlic a Průhonic

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Požadavky


* Komunikativní znalost AJ nebo NJ

* Aktivní znalost práce na PC

* Pečlivost, spolehlivost

Náplň práce

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodní společnost – technické zaměření, z důvodů rozšíření týmu vhodnou uchazečku / uchazeče na pozici:

ODBORNÁ/Ý OBCHODNÍ REFERENT/KA

Náplň práce:

* Každodenní komunikace se zákazníky

* Zpracování objednávek / zakázek

* Příprava nabídek

* Úzká spolupráce s obchodním týmem

* Komunikace s mateřskou společností v zahraničí na denní bázi - e-mail, telefon (možno si vybrat)

* Příprava podkladů k fakturaci

* Zajištění logistiky

Nabízíme


* Zaškolení na pozici, postupné předávání činností

* Zázemí stabilní a prosperující společnosti v kolektivu 3 spolupracovníků

* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

* 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, penzijní připojištění atd.

* Místo výkonu práce: Praha-východ okolí Říčan, Čestlic, Průhonic (vlastní automobil vzhledem k dostupnosti velkou výhodou, možno využívat firemní mikrobus od stanice metra Opatov)

* Pracovní doba: po-čt 8.00 – 17.00 hod. nebo 7.00 - 16.00 hod., pá 8.00 – 13.30 hod. nebo 14.30 hod. - průběžně se střídá dle domluvy s kolegyněmi

Platové ohodnocení: cca 35.000 Kč

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Poznámka

Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PARTNER 4 JOB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Lžičařová
Mobil: +420 602 403 276
Tel: +420 602 403 276
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace