C ++ developer 3D grafika známou z oblasti počítačových her Praha

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

80000 Kč za měsíc

Značka:

MM

Zařazeno na pozici:

developer Praha

Požadavky

Needed skill set:

* Professional experience with C++ server development on Linux (medior/senior level)

* English for possible communication with our customers and some team members

Nice to have:

* Knowledge of DB, SQL

* Knowledge of GIT versioning system is a plus

* Knowledge of LAN/WAN networks, TCP/IP protocols and network technologies

Náplň práce

Do společnosti s 20 letou zkušeností v oblasti bezpečnosti a IT technologií obsazujeme C++ developer do Prahy.
Vyvinuli speciální systémy pro detekci objemu.
Tento systém používá plně vybavenou 3D grafiku známou z oblasti počítačových her.
Využívá prvky virtuální reality a umělé inteligence.
Je to systém, který ve světě nekonkuruje.
Budete důležitou součástí týmu nadšenců a budete mít velký dopad na jejich výrobky.

Název firmy

Timone Management s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Malkovská
Tel: +420 731 989 650