Teamleader dispečerů - doprava

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1396776571

Požadavky

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pozici!
* Koordinace aktivit oddělení se zaměřením na dopravu z ČR do zahraničí a zpět
* Vedení týmu dispečerů
* Koordinace, motivace a výpomoc dispečerů
* Přímá komunikace s partnery, zákazníky, dopravci
* Související administrativa, zpracování dat a příprava reportů
* Řešení reklamací

Náplň práce

* SŠ/VŠ vzdělání
* Dřívější praxe v dopravě a spedici
* Velmi dobré komunikační dovednosti, manžerské dovednosti
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Anglický jazyk podmínkou
* Aktivní přístup k plnění pracovních povinností, samostatnost, nadšení

Nabízíme

* Perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
* Pestrou a zajímavou pracovní náplň
* Přátelské pracovní prostředí
* Předání know-how od zkušených kolegů
* Možnost využití jazykových znalostí v praxi
* Mzda - možné jednání, dále mobilní telefon, stravenky, multisport, aj.

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100