Farmaceutický reprezentant - CNS až 40 000 Kč fix Praha

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč/měsíc

Značka:

1409017787

Zařazeno na pozici:

Farmaceutický reprezentant Praha

Požadavky

Pro našeho významného klienta, farmaceutickou společnost se sídlem na Praze 4 hledáme vhodného kandidáta na pozici: Farmaceutický reprezentant CNS pro region Praha a Střední Čechy
Minimálně SŠ vzdělání
Zkušenost na obdobné pozici PODMÍNKOU
Rozvinuté prodejní schopnosti a prezentační dovednosti v oblasti prodeje
Samostatnost a spolehlivost
Nadšení a zájem o práci, proaktivní přístup a loajalitu
Odpovědnost za výsledky a plnění prodejních plánů
Řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat
Bydliště v regionu

Náplň práce

Propagace a prodej svěřeného portfolia společnosti v rámci regionu Praha
Návštěvy neurologů a psychiatrů, částečně i lékáren, prezentace produktů a obchodní nabídky partnerům
Rozvíjení vztahů s obchodními partnery
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Pravidelný reporting a administrativa
Zodpovědnost za výsledky a plnění obchodního plánu

Nabízíme

Zajímavou a samostatnou práci
Zázemí mezinárodní společnosti
Možnost profesního i osobního rozvoje
Řada benefitů - sick days, 5 týdnů dovolené, cafeterie, stravenky
Služební automobil k služebním i soukromým účelům

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická
Mobil: 606 708 271