Vedoucí potravinové laboratoře Praha

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

60000 - 70000 Kč/měsíc

Značka:

1344908825

Požadavky

Pro našeho mezinárodního klienta - hlavního poskytovatele laboratorních služeb v oblasti životního prostředí, potravin, farmacie a olejů hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ POTRAVINOVÉ LABORATOŘE
VŠ chemického směru
5 let praxe s vedením lidí
Zkušenost s analytickými laboratorními technikami
Znalost kvality potravin, auditů, inspekce, testování
Komunikativní AJ

· Znalost AJ

· Týmový hráč

· Práce na PC

Náplň práce

Vedení laboratoře po odborné i personální stránce - testování, inspekce, audity
Poskytování konzultační činnosti potravinářství, obchodu, HORECA
Zodpovědnost za finanční rozpočet
Dohled na dodržování SVP/GMP
Reporting Business Unit Managerovi

Nabízíme

Výborné finanční ohodnocení
Řada benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Multisport ...
Kariérní růst
Zázemí prestižní společnosti
Zajímavou, různorodou a užitečnou práci práci v oblasti potravin

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická
Mobil: 606 708 271