Provozní Manager logistiky - silná a stabilní společnost

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1409009220

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti dopravy, hledáme vhodné kandidáty/ tky na výše uvedenou pozici Provozního Managera Logistiky.
- zkušenost v oblasti logistiky, dopravy nebo spedice
- komunikativní znalost anglického jazyka
- schopnost vybudovat si přirozenou autoritu
- chuť se stále učit něco nového a posouvat se ve svém vývoji

Náplň práce

- zodpovědnost za provoz logistiky v jednotlivých skladech společnosti
- řízení menšího týmu vedoucích poboček
- zajištění kompletního chodu jednotlivých poboček
- komunikace s klienty a následná komunikace jejich požadavků uvnitř společnosti

Nabízíme

- Stravenky
- Slevy na pohonné hmoty
- Příjemné pracovní prostředí
- Dobré finanční ohodnocení + bonusy
- Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
- Firemní akce
- Zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá
Mobil: 702 029 427