Mzdová účetní / personalistka Praha 6

Aktualizováno:

3. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha 6

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha

Požadavky

Hledáme pro personální agenturu mzdovou účetní/personalistku
požadujeme samostatnost
odborné znalosti z oblasti zpracování mezd a personalistiky
znalost práce na PC (Excel na vyšší úrovni)
komunikativnost
spolehlivost
nástup možný ihned

Náplň práce

Zpracovávání podkladů pro tvorbu mezd
kompletní zpracování mezd, mzdová agenda - výplatní pásky, potvrzení o zaměstnání (zápočtové listy), evidenční list důchodového pojištění (ELDP), mzdové listy, daňová přiznání (daň ze závislé činnosti))
vedení osobních spisů zaměstnance, nástupní a výstupní formality, komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení, správa agendy exekučních příkazů

Nabízíme

práce na HPP
možnost zkráceného úvazku
práce v kanceláři na Letišti Praha - atraktivní prostředí
výborné platové ohodnocení

Název firmy

AeroAgency s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michala Janoušková
Tel: 775859091