Referent/ka zákaznického servisu - Praha 6

Aktualizováno:

3. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1366930029

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, významného evropského výrobce z oblasti strojírenství a HVAC hledáme vhodné kandidáty se znalostí AJ na uvedenou pozici
- Ukončené SŠ vzdělání v oboru ekonomie, strojírenství
- Aktivní znalost AJ na úrovni B1/B2 – denní komunikace se zahraničními pobočkami a zákazníky
- Zkušenost v administrativě
- Prozákaznicky orientovaná osobnost, pečlivá a vstřícná
- Výborná znalost MS Office / Excel

Náplň práce

- Denní kontakt s firemními pobočkami v EU i třetích zemích, řešení jejich poptávek a objednávek
- Sledování denních a týdenních zásob a komunikace s výrobou ohledně termínů dodání
- Spolupráce s oddělením dopravy

Nabízíme

- pevná pracovní doba od 7.30 do 16.00
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na dovolenou
- stravování přímo ve společnosti, cafeteria
- veliká stabilita silného evropského hráče

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100