Obchodní referentka - Zdravotnická technika

Aktualizováno:

3. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1232024890

Zařazeno na pozici:

Administrativní podpora Praha

Požadavky

Pro našeho klienta český holding z oblasti prodeje, distribuce a servisu zdravotnické techniky hledáme vhodnou kandidátku/ta na pozici: Obchodní referentka (zahraniční obchod) - veřejné zakázky / divize medicína.
• NUTNÁ zkušenost s administrací obchodního případu
• VÝHODOU znalost a orientace v problematice veřejných zakázek (chuť naučit se problematiku veřejných zakázek a zákon č. 134/2016 Sb.)
• zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odpovědné rozhodování
• základní znalost AJ nebo NJ
• dobrá znalost MS Office (word, excel, power point)
• osobní motivace ke kariérnímu růstu

Náplň práce

• agenda veřejných zakázek v ČR, administrativní zpracování dokumentace pro účast ve veřejných zakázkách dle Zákona č. 134/2016 Sb. o veřejných zakázkách
• administrativa spojená s evidováním obchodních případů od nabídek, přes kupní smlouvy, až po objednávky zboží v zahraničí a vystavování faktur, dohled nad realizací zakázek a plnění termínů dodávek
• každodenní komunikace s českými příp. zahraničními partnery, vedení jednání se zákazníky a dodavateli
• agenda podpory prodeje medicínských technologií v tuzemsku a do zahraničí
• vedení evidencí a přehledů
• administrativní podpora spojená s fungováním společnosti

Nabízíme

• plán jasného kariérního růstu
• zapojení do firemního vzdělávacího programu s možností rozvoje a prohlubování profesních znalostí
• nadstandardní preventivní závodní zdravotní péči
• veškeré potřebné pracovní vybavení
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
* zvýhodněné rekreační pobyty v Jizerských horách
• pracoviště v moderním sídle společnosti avšak v oddělených kancelářích (nikoliv open-space)
• sídlo společnosti v širším centru

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Kolín
Mobil: 601 556 724