Operátor/ka výroby - 23 500,- Kč + ubytování zdarma Liberec

Aktualizováno:

18. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23500 - 25200 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

101

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Liberec

Požadavky

- plnoletost
- zodpovědnost
- pečlivý přístup a manuální zručnost

Náplň práce

- obsluha montážní linky
- výroba klimatizačních jednotek do automobilů
- práce ve třísměnném provozu

Nabízíme

- měsíční mzda od 23 500,- Kč
- měsíční mzda po odpracovaní 6 měsíců 25 200,- Kč
- mobilní tarif – NEOMEZENÉ VOLÁNÍ a SMS + 1,5 GB dat po splnění měsíčního fondu ZDARMA
- možnost ubytování ZDARMA
- dotované stravování
- bonus 5 000,- Kč za doporučení známého
- bonus 2 000,- Kč za probíhající soutěž „Zaměstnanec měsíce“ /získává zaměstnanec s nejvíce odpracovanými hodinami/
- srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
- možnost týdenních záloh
- možnost práce přesčas
- přátelský přístup koordinátora
- bezplatnou linku 800 600 200, na které jsme k dispozici

Poznámka

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 774 000 627, nebo nás navštívit na adrese: Sokolovské nám. 259/19, Liberec.

Název firmy

EDYMAX SE - pobočka Liberec

Kontaktní osoba:
Katarína Gočová
Mobil: +420774000627
Tel: +420774000627