Pracovník ostrahy Praha

Aktualizováno:

28. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

20.500 - 22.000

Požadavky

•zdravotní způsobilost
•chuť pracovat a seberealizovat se
•příjemné a profesionální vystupování

Náplň práce

•jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
•náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu
•monitoring zákazníků, komunikace a spolupráce s klientem
•základní obsluha radiostanic
•jednoduchá administrativa

Nabízíme

•Pracovní zázemí ve stabilní firmě s možností platového růstu – zvyšování mzdy
•Mzda: 20.500 - 22.000 Kč měsíčně čistého
•Výkonnostní a docházkové bonusy
•Zajímavou práci na plný úvazek
•Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•Zaměstnání v moderním a čistém prostředí
•Odborné zaškolení na danou pozici
•Možnost získání certifikátu dílčí kvalifikace
•Nástup ihned, nebo dohodou

Poznámka

Zaujala vás tato pozice? Chcete pracovat pro naši společnost?
Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle: 230 234 426, 739 636 333 nebo na bezplatné lince 800 636 333. Po obdržení vaší žádost o zaměstnání, Vás budeme neprodleně informovat o termínu osobního pohovoru.

Název firmy

Rambrok, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucia Moravanská
Mobil: 739636333