Recepční - Praha

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A7464

Zařazeno na pozici:

recepční Praha

Požadavky

* Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
* Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden, 12 h směny
* Zkušenost s prací na PC
* Komunikativnost

Náplň práce

Do moderního prostředí naší společnosti hledáme novou posilu na pozici recepční. Pokud Vás baví komunikace se zákazníky držíme místo právě Vám!
* Zajištění chodu recepce
* Komunikovace se zákazníky, péče o ně a být s nimi v kontaktu během jejich návštěvy na showroomu
* Podpora prodejního týmu
* Plánování schůzek
* Administrativní činnost –zakládání karet klientů, obsluha CRM systému

Nabízíme

* HPP se smlouvou na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Přátelský kolektiv
* Možnost profesního růstu
* Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Název firmy

AAA Auto International a.s.

Kontaktní osoba:
Klára Vondrů