Brand Manager OTC - farmacie - originální společnost Praha

Aktualizováno:

28. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

70000 - 85000 Kč/měsíc

Značka:

1406815017

Požadavky

Pro našeho významného klienta, originální farmaceutickou společnost i s generickými produkty se sídlem v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Brand Manager pro OTC divizi
-VŠ vzdělání podmínkou
- Anglický jazyk alespoň na úrovni B2
-Zkušenosti na obdobné pozici OTC/FMCG alespoň 3 roky, velkou výhodou je praxe v obchodní činnosti
-Orientace na farmaceutickém trhu, přehled o aktuálních trendech v marketingu
-Zkušenosti s uváděním produktů na trh
-Schopnost efektivně zacílit marketingové sdělení (odborná veřejnost)
-Pro-zákaznický přístup i ve smyslu interní komunikace - školení reprezentantů
-Optimistická a energická povaha, týmový hráč s tahem na branku

Náplň práce

-Péče o stávající portfolio společnosti v rámci globální marketingové strategie
-Tvorba strategických plánů a to včetně návrhu a spouštění nových produktů
-Odborná podpora obchodních reprezentantů z hlediska marketingové komunikace (produktová školení)
-Tvorba produktových materiálů
-Komunikace se Sales odd. - zodpovědnost za celou Business Unit
-Identifikování možných příležitostí - zvyšování Market Share
-Monitoring konkurence
-Komunikace s centrálou společnosti a s nejvyšším managementem

Nabízíme

-Zázemí stabilní společnosti s výbornými produkty
-Menší a přátelský kolektiv
-Kancelář přímo v centru Prahy
-Vysoká míra seberealizace
-Odpovídající mzdové ohodnocení
-Služební automobil i pro soukromé účely
-Firemní benefity

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870