Produktový manažer diabetologie (zástup za MD na 3 roky)

Aktualizováno:

28. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

70000 - 90000 Kč/měsíc

Značka:

1406823923

Zařazeno na pozici:

Product Manager Praha

Požadavky

Pro našeho klienta významnou originální farmaceutickou společnost hledáme vhodného kandidáta, kandidátku na uvedenou pozici
• VŠ vzdělání podmínkou
• Anglický jazyk alespoň na úrovni B2
• Zkušenosti na obdobné pozici v originální společnosti na Rx portfolio alespoň 2 roky
• Orientace na farmaceutickém trhu, přehled o aktuálních trendech v marketing
• Schopnost efektivně zacílit marketingové sdělení (odborná veřejnost)
• Pro-zákaznický přístup i ve smyslu interní komunikace - školení reprezentant
• Optimistická a energická povaha, týmový hráč s tahem na branku

Náplň práce

• Příprava prodejních a marketingových plánů na roční a cyklové bázi, jejich realizace a uzpůsobení dle aktuálního vývoje trhu a prodejních výsledků.
• Sledování trhu, konkurence a chování zákazníků, mapování a využívání příležitostí na trhu.
• Ve spolupráci s logistikou zajištění odpovídajícího množství zboží v distribuci a efektivní řešení zásob se zkracující se dobou exspirace.
• Produktový a odborný trénink prodejních týmů, zpracování a aktualizace tréninkových manuálů.
• Spolupráce s ASMs (Area Sales Manager) při podpoře prodejních týmů a jejich motivaci.
• Pravidelný kontakt s důležitými zákazníky a KOLs, spolupráce s KAM (Key Account Manager) a ASMs u klíčových zákazníků (nemocnice, lékárenské řetězce)
• Výběr a spolupráce s dodavatelskými agenturami a partnery.
• Dodržování zákonných norem a interních předpisů společnosti.
• Aktivní účast na poradách a mítincích společnosti, spolupráce s ostatními kolegy a odděleními, a to jak lokálně, tak mezinárodně.
• Řešení aktuálně vzniklých situací, které ohrožují výsledky nebo dobré jméno společnosti ve spojitosti se svěřenými produkty, zákazníky nebo terapeutickými oblastmi.
spojitosti se svěřenými produkty, zákazníky nebo terapeutickými oblastmi.

Nadřízenost, podřízenost a spolupráce:
• PM je přímo podřízen Sales & Marketing Director a řediteli společnosti.
• Spolupracuje s ASMs, ostatními PMs (Product Manager) regulačním, logistickým a finančním oddělením.

Nabízíme

- Zázemí stabilní originální farmaceutické společnosti s výbornými produkty
- Menší a přátelský kolektiv
- Kancelář přímo v centru Prahy
- Vysoká míra seberealizace
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Firemní benefity

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870