Advokátní koncipient Real estate - až 45 000 Kč

Aktualizováno:

28. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

40000 - 48000 Kč/měsíc

Značka:

1406863742

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Praha

Požadavky

Pro našeho TOP klienta - právnickou kancelář se sídlem v centru Prahy s celoevropskou působností hledáme absolventy českých právnických fakult.
Pracovní pozice koncipientů je pro jednu z nejprestižnějších a často oceňovaných kanceláří v České republice/EU s možností podílet se na poskytování právních služeb pro nejvýznamnější hráče českého a světového byznysu.
• Ukončená Právnická fakulta české univerzity
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem, další jazyky výhodou
• Výhodou je i praxe či absolvované zahraniční stáže
• Znalost MS Office
• Schopnost samostatného uvažování a týmové práce
• Flexibilita, smysl pro odpovědnost a pro detail
• Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu

Nástup ihned / dohodou

Hledáme nového kolegu do dvou oddělení:
• Real Estate - oblast investic (akvizice & prodej, M&A, property, Sale & Leaseback aj.), financování/refinancování, rozvoje (plánování, financování rozvoje, pre-leasing)

• Banking & Finance, Corporate

Náplň práce

• Spolupráce při zastupování klientů v dané oblasti
• Práce na právních rozborech
• Domlouvání schůzek s klienty, vyřizování administrativy a telefonátů
• Studium a analýza podkladů a dokumentace
• Dílčí úkony advokátní činnosti
• Spolupráce se státními orgány
• Osvědčování právních skutečností
• Studium změn v zákonech a jiných právních dokumentech

Nabízíme

• Perspektivu odborného růstu a zahraniční stáže u partnerů
• Zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a v centru Prahy
• Řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů
• Spolupráci na mandátech a individuální přístup
• Vynikající mzdové ohodnocení až 45 000 Kč + roční bonusy
• Nástup možný ihned či dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870