VIP pracovník zákaznického servisu - pasivní linka - Karlín Praha

Aktualizováno:

28. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1378611351

Požadavky

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti prodeje cenin a numismatiky, aktuálně hledáme posilu na pasivní zákaznickou linku.
*Praxe v zákaznickém servisu velkou výhodou
*Zkušenosti s prodejem po telefonu výhodou
*Výborná znalost slovenského jazyka a dobré komunikační schopnosti
*Uživatelská znalost programů jako Word, Excel...

Náplň práce

*operativní řešení požadavků klientů na zákaznické lince
*Péče o stávající klienty
*Prodej produktů společnosti stávajícím zákazníkům
*Práce se SAP a CRM
*Písemná i emailová komunikace s klienty

Nabízíme

*Fixní mzda až 25 000 Kč a pohyblivá složka podle obchodních výsledků
*Velmi dobré pracovní zázemí a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
*Produktové zaškolení a další průběžná školení
*Dynamický kolektiv
*5 týdnů dovolené
*Možnost kariérního růstu
*Nástup možný ihned či dohodou
*Místo výkonu Praha 8

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Sekaninová
Mobil: 724 109 578