Seřizovač (135Kč/hod čistého) Horšovský Týn

Aktualizováno:

27. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Horšovský Týn

Nabízený plat:

21000 - 24000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Domažlice

Požadavky

SOU (nejlépe technického směru), maturita vítaná
zkušenosti s obsluhou montážní linie
pouze česky mluvící
flexibilitu, samostatnost, komunikační schopnosti, pečlivost

Náplň práce

zodpovědnost za optimální fungování montážní linie
analýza příčin problémů, které se vyskytnou při výrobním procesu
vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti
spolupráce s kolegy na směně, vedoucím výroby na směně a projektovými manažery

Práce v nepřetržitém provozu – 3 dny denní (6:00–18:00), 3 dny volno, 3 dny noční (18:00–6:00), 3 dny volno.

Nabízíme

práce v čistém prostoru – nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, roušk
nástupní plat 130kč/hod čistého, po zapracování 135kč/hod čistého
prémie od mistrů až do výše 3000kč
prémie za práci přesčas do výše 3000kč
ubytování v rodinném domě – 10 míst (3000kč z výplaty)
čtvrtletní prémie
práce na HPP
možnost záloh každý týden (až 4000kč/měsíc)

Název firmy

STEER AGENCY s.r.o.

Kontaktní osoba:
Andrea Vojtinyi
Mobil: 702042269