Operátor výroby s ubytováním Zlín

Aktualizováno:

22. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, spolehlivost, praxe na obdobné pozici není podmínkou, rádi zaučíme.

Náplň práce

Provádění manuálních činností souvisejících s obsluhou zařízení, vkládání a vyjímání dílů, vizuální kontrola, balení, evidence, fyzicky nenáročná práce v nové výrobní hale ve Zlíně.

Nabízíme

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti- práce je vhodná pro ženy, ubytování zajištěno,mzda 110,-Kč/hod., nástup možný ihned,možnost čerpání záloh (dle plnění docházky).

Název firmy

123-PRACE.CZ s.r.o., personální agentura

Kontaktní osoba:
Anna Thurnerová
Tel: +420720022037
E-mail: thurnerova@123-prace.cz