Adjunkt LS Choceň

Aktualizováno:

22. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Choceň

Požadavky

• vysokoškolské nebo středoškolské lesnické vzdělání;
• absolventská pozice (pouze do tří let od dosažení vzdělání);
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič;
• aktivní výkon práva myslivosti;
• uživatelská znalost PC (Microsoft Office – Outlook, Word, Excel);
• osobní předpoklady: komunikativnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se, loajalita, flexibilita.

Náplň práce

v rámci organizační jednotky;
• příprava na funkci revírníka (zástup v případě jejich nepřítomnosti);
• administrativní a technické práce spojené s vedením agendy OJ;
• spolupracuje při získávání podkladů pro roční projekty;
• spolupracuje při vyznačování předmýtní a mýtní těžby dřeva;
• spolupracuje na základě projektů a ustanovení smluv – při zadávání, kontrole a přejímce prací prováděných dodavatelem;

Nabízíme

• mzda dle kvalifikace kandidáta, roční výkonnostní odměny;
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) ;
• 5 týdnů dovolené;
• zkušební doba 3 měsíce;
• doba určitá dle ZP, posléze doba neurčitá

Poznámka

Písemné nabídky včetně motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na katerina.vavrova@lesycr.cz do 30.9.2019.

Název firmy

Lesy České republiky, s.p.

Kontaktní osoba:
Kateřina Vávrová