Vedoucí řízení jakosti ve strojírenství Liberec

Aktualizováno:

20. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Liberec

Nabízený plat:

30000 - 55000 Kč za měsíc

Značka:

149

Požadavky

ÚSO strojírenství nebo podobný obor
Schopnost vést lidi a nést zodpovědnost
Znalost výrobních norem a předpisů
Znalost problematiky vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
Zkušenosti s tvorbou předávací dokumentace
Praxe v oboru alespoň 3 roky
Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

Vedení úseku OŘJ
Zajištění procesu kontroly ve společnosti
Správa interních neshod a reklamačních řízení s dodavateli a zákazníky
Určení a zpracování kontrolních postupů a plánu kontrol a zkoušek dle platných norem a požadavků zákazníků

Nabízíme

Možnost aktivního zapojení do výrobního procesu
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na stravování
Firemní vzdělávání a možnost seberealizace
Kariérní růst
Zvýhodněné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
Sportovní a společenské akce

Poznámka

Vedení úseku řízení kvality ve výrobní strojírenské společnosti

Název firmy

HB Job s.r.o.

Kontaktní osoba:
Radek Bagač
Tel: 704 702 221