Product Specialist pro anesteziologii, intenzivní medicínu Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

1404913298

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Praha

Požadavky

Pro TOP obchodní a distribuční společnost zastupující přední zahraničních výrobce zdravotnických přístrojů, MD a spotřebních materiálů pro nemocnice se sídlem v Prae, hledáme pro region celé České republiky vhodného kandidáta/kandidátku do sales týmu.

* Místo je vhodné pro absolventy s příslušným zaměřením na zdravotnictví / biomedicínu
* Vzdělání v oblasti zdravotnictví nebo přírodních věd
* Zkušenosti v sales v oboru alepoň 1-2 roky
* Měl/a byste mít velmi dobré prezentační dovednosti a zájem o obchod
* Nesmí vám chybět ochota cestovat po svěřeném regionu
* Řidičský průkaz skupiny B
* Bydliště Praha a okolí příp. Brno nebo Vysočina
Nástup ihned / dohodou

Náplň práce

* Péče o stávající zákazníky a poskytování kompletního servisu
* Zodpovědnost za prodej svěřeného portfolia zdravotnických přístrojů a medical devices pro nemocnice - anesteziologie, intenzivní medicína, intervenční radiologie, kardiologie)
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice cílená na nemocnice
* Aktivní organizace a vedení seminářů, demonstrace produktů a školení personálu
* Sledování konkurence, podpora prodeje, reporting
* Práce v regionu ČR

Nabízíme

* Zázemí velké, zavedené a stabilní společnosti
* Odborné zaškolení na produkty
* Práci v dynamickém sales týmu
* Finanční ohodnocení odpovídají vašemu výkonu (fix + bonusy)
* Služební automobil, NT, mobilní telefon
* Nástup ihned / dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870