Reprezentant / školitel - dermatologie

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč/měsíc

Značka:

1404179432

Požadavky

Pro TOP zahraniční výrobní a obchodní společnost se sídlem v Praze hledáme do medical týmu novou kolegyni / kolegu na pozici reprezentanta-školitele s praxí na stejné pozici.
* VŠ přírodovědného zaměření
* Praxe na obdobné pozici či pozici FR alespoň 2 roky nutné
* Zkušenosti a znalosti z oblasti DERMATOLOGIE velkou výhodou
* Komunikativní znalost anglického jazyka je také podmínkou
* Výborné prezentační dovednosti a praxe v přednáškové činnosti / prezentacích
* Motivaci pro práci s lékaři a práci v terénu
* Řidičský průkaz sk. B s praxí
* Bydliště nejlépe Praha či jižní část Středočeského kraje
* Nástup ihned / dohodou

Náplň práce

• Zodpovědnost za edukaci TOP lékáren a TOP lékařů v oblasti dermatologie / dermokosmetiky
• Odpovědnost za organizaci a realizaci seminářů pro klienty
• Vyhledávání potenciálních zákazníků z řad lékáren a lékařů
• Budování vztahů s KOLs
• Účast na konferencích, veletrzích apod.
• Úzká spolupráce s OZ firmy

• Intenzivní cestování v regionu (Praha a Jihočeský kraj)

Nabízíme

* Zázemí stabilní zahraniční společnosti
* Odborné zaškolení, práci v dynamickém kolektivu
* Služební automobil i k soukromému použití, notebook, mobilní telefon
* Dobré finanční ohodnocení
* Odborný i profesní růst
* Nástup dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
PaedDr. Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870