Dispečer mezinárodní kamionové přepravy (Junior/Senior)

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

1382929882

Zařazeno na pozici:

Dispečer Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, mezinárodní spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na výše zmíněnou pozici v regionu severně od Prahy.
• SŠ vzdělání
• Praxe na pozici dopravního dispečera/disponenta
• AJ anebo NJ na min. středně pokročilé úrovni podmínkou
• Znalost práce na PC
• Výborné organizační schopnosti, systematičnost
• Znalost aplikací RAAL a TimoCom
• Spolehlivost, časová flexibilita

Náplň práce

• Řešení zakázek, dohled nad jejich realizací
• Navrhování optimálních kapacit kamionů
• Komunikace s řidiči, klienty a napříč společností
• Vyřizování objednávek
• Hledání volných kapacit
• Vedení příslušné dokumentace a evidence
• Vyhledávání přeprav s cílem optimálního vytížení

Nabízíme

• Hlavní pracovní poměr
• Zajímavou a kreativní práci
• Zaškolení a odbornou pomoc
• Motivující finanční ohodnocení, odměny, prémie (pravidelné navyšování fixní mzdy)
• Přátelský kolektiv nekorporátního charakteru
• Moderní a příjemné pracovní zázemí
• Zaměstnanecké výhody a benefity (mobilní telefon k osobnímu využití, stravenky)
• Vzdělávání
• Jistotu a zázemí stabilní společnosti (dodržování Zákoníku práce, proplácení veškerých náležitostí vyplývajících z hlavního pracovního poměru samozřejmostí)

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100