Výpomoc v archivačním skladu 115 - 130 Kč/hod Kozomín

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Kozomín

Nabízený plat:

115 - 130 Kč za hodinu

Požadavky

Hledáme několik spolehlivých brigádníků na administrativní práci do malého archivačního skladu. Jedná se o jednoduchou administrativní práci - tj. zakládání výpisů, osobních dokladů a obdobných dokumentů do složek.
Náplň práce: zakládání a třídění různých výpisů a dokumentů do složek
Termín práce: pondělí – pátek vždy 7:00-15:30
Místo práce: Kozomín

Požadujeme:
- Plnoletost
- Pečlivost a spolehlivost
- Čistý trestní rejstřík (výpis trestního rejstříku)
- Nutnost pracovat alespoň 3 směny týdně (v pracovních dnech)
- Zájem pracovat dlouhodobě

Nabízíme:
- 115–130 Kč/hod
- Nástup ihned
- Možnost dlouhodobé spolupráce

Název firmy

PROPLUSCO GROUP s.r.o.