Montážní pracovník - 2 směny + vysoký výdělek v zahraničí Hranice

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Hranice

Nabízený plat:

23.000 Kč/hrubá měsíční mzda

Požadavky

- čtení technické dokumentace
- technické vzdělání výhodou, ale dá se nahradit praxí
- angličtina výhodou, pro postup na další pozice bude fajn
- oceníme flexibilitu, zařízení se montují po celém světě

Náplň práce

- účast na zakázkách od samého začátku
- sestavení zařízení dle technické dokumentace (výjezdy do zahraničí i v rámci ČR)
- týmová spolupráce s kolegy různých zaměření
- sledování dodržování technického postupu
- práce s informačním systémem, kde je potřeba vše zapsat

Nabízíme

- využijete technické myšlení
- budete mít možnost si přivydělat v zahraničí (až 50. tis./měsíc)
- zdokonalíme vás v Angličtině
- v noci budete spát, třetí směna se neplánuje
- společnost zajišťuje chutné obědy
- nejedná se o automotive

Poznámka

Smlouva pod kmen na jeden rok, poté možnost prodloužení na neurčito. Místo převážného výkonu práce jsou Hranice (okres Olomouc).

Název firmy

REAL JOB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Adéla Weissová
Tel: 778070275