CNC Soustružník a CNC Frézař Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Nabízený plat:

25000-35000

Požadavky

- znalost programování v systému Fanuc (soustružník), Fanuc nebo Mazatrol (CNC Frézař)
- praxe v oboru je podmínkou

Náplň práce

Příjmeme soustružníky v systému Fanuc a CNC Frézaře - znalost systému Fanuc nebo Mazatrol na obráběcích centrech do 3 směnného provozu ve Valašském Meziříčí.

Náplní práce je obrábění plastů.

Nabízíme

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- možnost zajištění ubytování
- stravenky 120Kč
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Název firmy

REAL JOB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Jorpalidis
Tel: 778 070 274