Specialista financování - analytik Ostrava

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

3763/2019

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání - ekonomického směru.
* Orientace v kurzovém riziku, úrokových sazbách.
* Komunikativní znalost anglického jazyka - PODMÍNKA
* Komunikativní znalost německého jazyka - VELKÁ VÝHODA.
* Znalost účtování, daňové problematiky.
* Analytické myšlení.
* Perfektní znalost Excelu - pokročilé funkce - makra, kontingenční tabulky.

Náplň práce

*Optimalizace a plánování cash flow.
* Úzká spolupráce s mateřskou společností.
* Úzká spolupráce s finanční účtárnou a dalším oddělením.
* Komunikace s bankami, bankovní platby.
* Sledování, vyhodnocování investičního plánu.
* Reporting finančních ukazatelů.
* Tvorba a aktualizace rozpočtové legislativy.
* Práce s flexibilní pracovní dobou. - vhodné pro maminky po ukončení MD.

Nabízíme

* mzdové ohodnocení odpovídající dosavadním zkušenostem.
* práci ve společnosti s dlouholetou tradicí na trhu a investující do celkové modernizace a nových technologií.
* týden dovolené navíc.
* příspěvek na stravování.

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Kubza
Tel: 597479237